Brygadzista

Progresso dla swojego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Brygadzista
Miejsce pracy: Oława

Obowiązki:
• Udział w pracach podległej brygady,
• Bieżąca kontrola działania i raportowanie poważniejszych awarii,
• Dbałość o wykonanie oraz jakość pracy,
• Utrzymanie ciągłości i terminowości produkcji,
• Dbałość o urządzenia i stanowiska technologiczne,
• Kontrola przestrzegania przepisów przeciwpożarowych i BHP.

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne,
• Min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej,
• Dobra organizacja pracy,
• Samodzielność, odpowiedzialność,
• Znajomość MS Office.

Oferujemy:
• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
• Interesującą i odpowiedzialną pracę,
• Stabilne długotrwałe zatrudnienie,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: praca@progresso.net.pl.
W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 09/05/2017

Brygadzista