Pracownik Produkcji

Progresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej zajmującej się przetwórstwem metali, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława/ Godzikowice

Obowiązki:
• Montaż elementów
• Obsługa maszyn produkcyjnych, w tym obsługa pras
• Dbałość o jakość wyrobu
• Dbałość o porządek na miejscu pracy

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze pras
• Dobra organizacja pracy, precyzja
• Odpowiedzialność, motywacja do pracy

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus systemy premiowe
• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
• Przyjazne, wspierające środowisko pracy

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres praca@progresso.net.pl.
W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 09/05/2017