Pracownik serwisu wózków widłowych

Progresso, dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława

Obowiązki:
• Wspieranie serwisu w zakresie diagnozy i naprawy wózków widłowych
• Udział w pracach konserwacyjnych

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne
• Motywacja do pracy i umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy,
• Dyspozycyjność
• Komunikatywność
• Mile widziane doświadczenie lub wykształcenie w zakresie mechaniki, elektromechaniki lub serwisu maszyn

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• Wspierające środowisko pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres praca@progresso.net.pl.
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 09/05/2017